Reistips voor najaar & winter 2017/2018 - Groepstrip.nl

Reistips najaar en winter 2017 & 2018

Twee keer per jaar verzorgt het team van Verschoor Reizen, in samenwerking met alle zustermerken, een mailing met seizoenstips. Deze tips zijn gecategoriseerd per zustermerk, zodat u duidelijk kunt zien op welke website u meer informatie terug kunt vinden. Zo informeren wij u nu specifiek over Groepstrip.nl en de speciaal voor u geselecteerde groepsreizen voor komend najaar & winter!

Geniet komend najaar en winter van onze geselecteerde reistips. Inmiddels heeft u wellicht de mailing van ons ontvangen in uw brievenbus of postvakje. De mailing staat weer vol met leuke tips voor uw vereniging of organisatie.

U kunt de nieuwe mailing met reistips hier downloaden.

Naast deze mailing verzorgt ons team natuurlijk veel meer unieke personeelsreizen, stedentrips en bedrijfsuitjes. Bekijk ons aanbod of neem contact op met ons team voor advies op maat!

Laatste nieuwsberichten
Reistips 2020 23 januari 2020
Reistips 2019 21 januari 2019
Snert, sneeuw en ijs. 16 april 2018