Reistips voor 2018 - dagtochten en groepsreizen - Groepstrip.nl

Reistips voor 2018

Reistips voor 2018

Om u dit jaar een mooi overzicht te geven van onze mogelijkheden, hebben wij weer de “Reistips voor 2018” uitgebracht. Als u reeds klant bent van Verschoor Reizen dan heeft u onze tips mogen ontvangen. Bent u dat niet? Dan kunt u de tips hier downloaden; “Reistips voor 2018” of opvragen bij ons team. Neem hiervoor dan contact met ons op.

In de reistips wordt u vooral meegenomen door de mogelijkheden van dagtochten en groepsreizen. Speciaal voor uw vereniging ontwikkelde wij verschillende nieuwe dagtocht reizen om er weer eens op uit te trekken. Daarnaast organiseren wij ook ieder jaar een mooie en vooral interessante Relatiedag. De Relatiedagen nemen u mee naar de locaties toe. Dus anders dan een beurs, want op zo’n dag wordt u als organisator (of bestuurslid van uw vereniging) in de watten gelegd. U ontdekt dan de verschillende mogelijkheden, en u ontvangt dan nog eens extra veel korting door uw deelname! Altijd een groot succes. Wilt u deze uitnodiging volgend jaar ook ontvangen? Laat uw contactgegevens dan achter bij ons team.

Boordevol tips! De Reistips mini-brochure wordt twee keer per jaar aan u toegestuurd. U ontvangt dan tips over het organiseren van leuke dagtochten, groepsreizen, maar ook bedrijfsuitjes of incentive reizen. Deze laatste worden georganiseerd door het team van ons zustermerk Bedrijfuit.nl en VerschoorEvents.nl

Enkele leuke en vooral interessante dagtochten en dagjes uit zullen wij u hier toelichten. Natuurlijk hebben wij ook rekening gehouden met minder valide passagiers en is het dus mogelijk op reis te gaan naar de arrangementen die rolstoeltoegankelijk zijn.

Zo kunt u dit jaar met ons mee naar Anne-Wil Blankers.U ontmoet Anne-Wil Blankers tijdens een prachtige voorstelling in de compleet vernieuwde Heeren van Montfoort. Naast dat u de voorstelling beleeft en haar dus ontmoet wordt er vandaag ook een prachtige rondrit gemaakt door Het Groene Hart. Lees meer…

Een reis naar Japan werd Korea. Wij nemen u mee naar de grootste vestingstad van Gorinchem. Hier leert u het onbekende verhaal van Hendrick Hamel ontdekken. Na het gezellige bezoek aan deze stad verwondert u zich waarom deze geschiedenis zo onbekend is gebleven. Lees meer…

Met de rolstoeltouringcar naar Wassenaar. Hier laten we u een uniek bezoek beleven bij Voorlinden Museum & Tuinen. Dit prachtige landgoed werd gebouwd in opdracht van Jonkheer lr. Hugo Loudon in 1912. Vandaag de dag is dit landgoed vooral een prachtig museum met bijzondere kunst. Lees meer…

Kortom wij hopen u weer te mogen verrassen en te verwennen! Geniet mee van onze mogelijkheden. Kijk rond op onze website voor nog veel meer inspiratie of neem contact op met ons team voor een voorstel op maat.

Dagtocht naar het Aardbeienterras in Rijsbergen.
groepstrip bedrijven
dagtocht organiseren
Dagtocht Kersenmuseum & Amersfoort
Laatste nieuwsberichten
Huidige Covid19-richtlijnen 9 februari 2021
Reistips 2020 23 januari 2020